Aktuálne kolekcie

Luisa Cerano
Oblique creations
OUI
Elisa Cavaletti
Joseph Ribkoff
le petit baigneur

Čitajte viac o aktuálnych kolekciách

Luisa Cerano

1b962d73977f42b28c90fd3946783a15.jpg

Luisa Cerano oslovuje sebavedomé ženy s individuálnym štýlom po celom svete. Táto značka je charakteristická ležérnosťou, ktorá je interpretovaná moderným spôsobom pre každé ročné obdobie.

Produkty Luisa Cerano odrážajú individuálne chápanie ženskosti, ležérnosti a pohodlia. Značka sa tiež vyznačuje svojimi rozumnými cenami, krásnym dizajnom a vysokým štandardom kvality, ktoré jej dávajú zvláštne postavenie v segmente prémiového oblečenia na trhu.

Zmyselná, nápaditá a zvodná Luisa Cerano je prezentovaná poprednými svetovými menami v oblasti módy. Spolupracuje s medzinárodne uznávanými fotografmi ako je Michel Comte, Roxanne Löwit, Patrizio di Renzo Mario Schmolke a Markus Pritzi a i. Značkku reprezentujú špičkové medzinárodné modelky. Patrí medzi ne Nadja Auermann, Bar Refaeli, Jessica Stam a Julia Stegner, a od roku 2010 aj Michaela Hlaváčková.

Kamenný obchod tejto značky nájdete v Prahe a v Karlových Varoch.

Butique Natascha

Butik Natascha ponúka tieto kvalitné zahraničné značky: Luisa Cerano, Didier Parakian, Joseph Ribkoff, Infinite, Tuzzi, Oui, Sandwich, Zerres a i.

čítať viac

Kde nás nájdete

Boutique Natascha
Floriánova 5
080 01 Prešov
telefón: 0907 121 070
email: info@boutiquenatascha.sk

Otváracie hodiny
Pondelok - Piatok: 10:00 - 12:00, 13:00-18:00
Instagram Sleduj na Facebooku Nájsť na mape