Aktuálne kolekcie

Luisa Cerano
Oblique creations
OUI
Elisa Cavaletti
Joseph Ribkoff
le petit baigneur

Čitajte viac o aktuálnych kolekciách

Elisa Cavaletti

6c6277de85d74fd99067628c86759791.jpg

Elisa Cavaletti je navrhnutá Danielou Dallavalle pre ženy, ktoré chcú slobodu stratiť a znovu objavovať samé seba každý deň. V tomto oblečení budete zabalené do sofistikovaného, pohodlného oblečenia počas všetkých Vašich stretnutí, ciest a príležitostí.

Celkový vzhľad apeluje na ženy všetkých vekových kategórií po celom svete, ktoré zdieľajú rovnakú lásku k životu, dôraz na detail a veľkú citlivosť na prirodzenú kráse vo všetkom okolo nás. Elisa Cavaletti je žena veselá, miluje učenie sa novým veciam a počúva samú seba. Má rada dobrú spoločnosť, taliansky pocit pohody a ukazuje rešpekt k ostatným ľuďom a prírode.

Elisa Cavaletti oživila výhradne talianske umenie v najhlbšom zmysle slova, ale vychádza v ústrety potrebám súčasného života. Toto oblečenie sa ľahko nosí, je jedinečné a perfektné pre každú príležitosť. Každý odev má svoj vlastný príbeh, ale všetky šaty sú tiež prepojené v priestore a čase, rovnako ako samotné stránky v knihe.

Umenie Daniely Dallavalle je burcujúce a ohromujúce, obsahuje výtlačky, tvary a prekrývajúce sa farby a textílie. Postupne z toho vznikajú nádherné detaily a doplnky, ktoré sú spojené s materiálmi, kryštálmi, drevom a kovom.

Butique Natascha

Butik Natascha ponúka tieto kvalitné zahraničné značky: Luisa Cerano, Didier Parakian, Joseph Ribkoff, Infinite, Tuzzi, Oui, Sandwich, Zerres a i.

čítať viac

Kde nás nájdete

Boutique Natascha
Floriánova 5
080 01 Prešov
telefón: 0907 121 070
email: info@boutiquenatascha.sk

Otváracie hodiny
Pondelok - Piatok: 10:00 - 12:00, 13:00-18:00
Instagram Sleduj na Facebooku Nájsť na mape